Služby

Či sa už jedná o nepodnikateľa, alebo veľkú spoločnosť, mnohokrát nastane čas, kedy je potreba mať možnosť sa s niekym poradiť, porovnať alebo priamo využiť služby, ktoré potrebuje. V takom prípade sa vždy hodia dobré skúsenosti iných.

Spoločnosť SFR finance využíva 13 ročné skúsenosti v oblasti života a podnikania globálne. Teda nielen v jednotlivých odvetviach,ale v riešení potrieb klienta, ako celku.

Ponuka služieb, sa delí na 3 základné odvetvia.

 1. Poradenstvo a realizácie v oblasti potrieb a vybavenia kancelárií, firiem, produkčných rozmnožovní a kopírovacích centier.
  Teda vybavenia v oblasti výpočtovej, kopírovacej, tlačovej, faximilnej techniky a skenovania a archivácie dát, ako aj návrhov a konsolidácie existujúceho tlačového či kopírovacieho prostredia v spoločnostiach a následnej úspory prostriedkov.
  Ponuka predaja, prenájmu a servisu kancelárskej techniky, šitej priamo na mieru pre potreby klienta, 13 ročné skúsenosti na trhu, ako aj vynikajúce výsledky a spokojnosť zákazníkov.
  Multifunkčné čiernobiele a plnofarbné kopírovacie stroje s možnosťou využitia ako kopírka, tlačiareň,skener, fax a archivačné zariadenie s rýchlosťou výstupu od 13 do 135 strán za minútu s nízkymi nákladmi u štandardných zariadení a s nákladmi porovnatelnými s tlačiarenskými strojmi u zariadení veľkoprodukčných tzv. suchý ofset, pre veľké objemy produkcie.
 2. Poradenstvo v oblasti ekonomiky, financovania a možností úspory finančných prostriedkov.
  Tejto oblasti je samostane venovaná druhá oblasť zamerania spoločnosti, teda oblasť FINANCIE ( zvolte prosím v ponuke v hornej časti obrazovky )
 3. Poradenstvo v oblasti reklamy a služieb s tým spojenými
  Návrh a sprostredkovanie reklamy, reklamných materiálov, svetelnej, printovej a inej reklamy, reklamných predmetov a služieb súvisiacich s reklamnou činnosťou.
Kontaktujte nás s vašimi požiadavkami a potrebami, radi vám poradíme, prípadne priamo vyriešime vaše požiadavky.
 

© 2009-2019 Ján Strnisko – SFR finance
Pod Hrabinou 7, 949 11 Nitra. Všetky práva vyhradené